Energiasääst tuleviku nimel

Maa on olnud helde. Ta on andnud meile paiga elamiseks, meid toitnud, katnud ja andnud sooja tuhandeid aastaid. Oleme kasutanud Tema maismaad, et ehitada endale katusealuseid ja harida põlde. Oleme kaevunud Tema sügavustesse, et leida maake, mis võiksid aidata meil turvaliselt üle elada pimedad ja külmad aastaajad.

Oleme arvanud, et need varud ei lõppe eal. Me eksisime. Maa hakkab meie järjepideva ja üha intensiivsema ressursside tarvitamise tõttu väsima. Metsad ja maapõuevarud vähenevad hirmuäratava kiirusega ning me oleme muutunud ärevaks. On aeg anda meie Maale puhkust, et Ta saaks end kosuda.

Vihjamisi tunneb seda meist igaüks. Meil on küll soe ja me saame õhtul lambivalgel raamatut lugeda, ent hind, mis me selle eest maksame, kasvab iga päevaga. Et ellu jääda, peame õppima hinnalist energiat kokku hoidma.

Et meie eluviis ja kodud oleksid energiat kokku hoidvad ja soojad, peab appi kutsuma teadjamehed. Nemad aitavad hinnata, kui hästi maja sooja peab ja leida üles kohad, kust enegiat kaduma läheb. Et siis teaksime, kuidas tegutseda ja mida ette võtta.

Meie aitame Teid!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s